Pēc 2,5 gadu pārtraukuma 9. decembrī, Latvijas Universitāte Latvijas Universitātes Akadēmiskais centrs Dabas mājā, Latvijas Maiznieku biedrība- LMB klātienē pulcēja maizniekus un viņu sadarbības partnerus Maiznieku seminārā – pilnsapulcē, lai atskatītos uz biedrības paveikto 2020., 2021. un 2022. gados.
Paldies par klātbūtni un atbalstu LU rektoram Indriķim Muižniekam, prorektoram Valdim Segliņam, profesorei Idai Jākobsonei un Madara Jākobsone, Zemkopības ministrija / Ministry of Agriculture of Latvia valsts sekretāram Raivim Kronbergam un vietniecei Rigonda Krieviņa ????
Paldies mūsu viesiem par maizniekiem noderīgajām atziņām un zināšanām: ZM VPD speciālistei Guntai Evardsonei, astropsiholoģei Līga Šīrona, ĒDIENS KĀ ZĀLES īpašniecei, sertificētai uztura speciālistei Zane Timpare un SEB bankas ekonomistam Dainis Gašpuitis.
LMB valdes priekšsēdētājs Kārlis Zemešs: ”Visi esam piedzīvojuši sarežģītu, dažbrīd neparedzamu laiku, taču rūpes par saviem patērētājiem un, īpaši, saviem darbiniekiem, ražojot maizi, neesam nolikuši malā ne mirkli. Pieņemot un risinot Covid 19 uzliktos pārbaudījumus un Ukrainas kara seku ietekmi, maiznieki tomēr sevī atraduši rezerves darbam radošuma un inovāciju virzienā. Maizes nozarē vēl viss notiek un ļoti ceram, ka LMB arī šajā nemaznozīmīgajā laikā ar savu darbību, savu biedru atbalstu un iesaisti ieies trešajā gadu desmitā”.
Žēl, ka fotogrāfijā neesam visi kopsapulces dalībnieki, jo piektdienas pēcpusdiena un ziemīgais laiks ienesa savas korekcijas.
Paldies par kopfoto Aigars Jansons https://www.facebook.com/aigarsjansons