VĒSTURE PAR UZŅĒMUMU

Mūsu saknes meklējamas ap 1950. gadu Priekulē, kur sākām savu darbību ar maizes cepšanu. Apkopojot mājās ceptas maizes receptes, šo gadu laikā esam izkopuši vairākas starp klientiem iecienītas maizes veidus. Mūsu maizes ceptuves lepnums ir malkas krāsns, kurā tiek cepta daļa no mūsu sortimenta maizes veidiem. Tas ļauj mūsu klientam sagaršot īstas maizes garšu, līdzīgi kā mūsu senči to ir cepuši savās lauku māju krāsnīs.
Savukārt, kopš 1991. gada Priekulē aizsākās arī konditorejas gardumu ražošana un turpinājās līdz 2022. gada 27. maijam, kad notika apvienošanās ar konditorejas cehu Liepājā, kurš pastāv kopš 2006. gada. Konditorejas cehā tiek cepti gan saldie un sāļie cepumi un smalkmaizītes, gan kūkas un plātsmaizes. Kopumā Maiznīca Priekule uzņēmumā strādā 80 darbinieku.

 

Maiznīca Priekule stends
“Liepājas Pētertirgū”, Kuršu ielā 7/9, Liepājā

Darba laiks:
P – Sest. 8:00 – 16:00
Sv. – BRĪVS

Pasūtījumus varat pieteikt pa tālruni +371 63461208 un saņemt uz vietas mūsu stendā.

BORDO UN ZAĻĀ KAROTĪTE

http://karotite.lv/uznemumi/lpb

Maiznīca Priekule ražo produkciju, kas atbilst paaugstinātas kvalitātes prasībām. Esam ieguvuši ZAĻO un BORDO karotīti. Esam atzīts maizes, miltu konditorejas un kulinārijas izstrādājumu ražošanas uzņēmums – kurš veic produktu pārstrādi.

ZAĻĀS KAROTĪTES PRODUKTI

Priekules baltmaize
Graudu maize Vārpiņas

BORDO KAROTĪTES PRODUKTI

Druvienas rupjmaize
Saldskābmaize Kurzemes
Rupjmaize “Kukulītis”
Plātsmaize “Biezpiena”
Bulciņas “Kanēļa”
Bulciņas “Kafijas”
Bulciņas “Ievārījuma”
Plātsmaize drumstalu
Plātsmaize ābolu
Rauga mīkla
Smilšu mīkla

* Zaļo karotīti piešķir produktiem, kuri atbilst paaugstinātas kvalitātes kritērijiem un 75% no produktu ražošanā izmantotajām izejvielām iegūtas vienā Eiropas Savienības dalībvalstī vai reģionā, kas shēmas norādē minēta kā izcelsmes valsts vai reģions, piemēram, Latvija.

* Bordo karotīti piešķir produktiem, kuri atbilst paaugstinātas kvalitātes kritērijiem un kuru pilns pārstrādes cikls notiek vienā Eiropas Savienības dalībvalstī vai reģionā, piemēram, Latvijā.